Zubní průkaz dítěte

Zubní průkaz dítěte na podporu preventivní péče o děti vydává Česká stomatologická komora (ČSK) od roku 2005. Prevence začíná prvním prořezaným zoubkem. Zubní průkaz dítěte obsahuje předtištěné stránky určené pro záznamy o prořezávání zubů, riziku vzniku kazu či případném výskytu zubního kazu a o užívání fluoridových preparátů. Průkaz je připraven pro záznamy od dvanácti měsíců až do deseti let věku. Rodičům slouží zubní průkaz jako vodítko, od jakého věku a v jakých časových intervalech navštěvovat se svým dítětem zubního lékaře. Zubnímu a dětskému lékaři slouží k přehlednému zápisu informací o tom, zda je dítě v pravidelné péči praktického zubního lékaře, jak se jeho chrup vyvíjí a jaký je jeho stav.

Máme víc jak 15 let zkušeností

Zubní klinika Aldente Clinic s.r.o.Historie kliniky se začala psát v roce 1995, kdy MUDr. Jan Bjaček otevřel v Kroměříži privátní praxi.

Během let se jeho tým spolupracovníků začal rozrůstat a původní ordinace se stala nedostačující. Proto vybudoval novou moderní kliniku vybavenou nejnovějšími technologiemi.

V roce 2009 vzniká Aldente Clinic s.r.o., v roce 2010 přibyla i zubní laboratoř Aldente Technic s.r.o.

V současné době se o Vás stará tým odborníků složený z pěti zubních lékařů, jednoho specialisty na stomatochirurgii, dentální hygienistky, dvou zubních laborantů, čtyř sester a v neposlední řadě paní recepční.

Napsali o nás

Za svůj život jsem vystřídala několik zubních lékařů. Jelikož jsem náročný zákazník, který nemá čas, uvítala jsem nabídku kliniky ALDENTE CLINIC s.r.o.

V této ordinaci umí vyrobit korunku při jedné návštěvě, bez zbytečného čekání, několika zkoušek a provizorních náhrad. A hlavně mají zajímavou, pro zaměstnané prodlouženou ordinační dobu.
Petra Zonováadministrativní pracovník

Jak se stát naším pacientem

1
Termín schůzky
Osobně nebo telefonicky si domluvte termín první schůzky.
2
Omezení
Abychom Vás mohli zaregistrovat jako nové pacienty, je důležité, aby od poslední návštěvy zubního lékaře uplynula doba minimálně 6 měsíců.
3
Dokumentace
Na první schůzku si s sebou prosím přineste výpis o zubní péči z Vaší zdravotní pojišťovny, popřípadě kopii karty od Vašeho původního zubního lékaře.
4
Těšíme se na Vás
Pokud máte rezervovaný termín návštěvy, splňenou podmínku šesti měsíců od poslední návštěvy a máte připravenu Vaši dokumentaci, těšíme se na Vaši návštěvu.
Neregistrovaným pacientům nabízíme
ošetření pomocí zubních implantátů - nadstandardní výplně - bělení zubů. Zdravotní pojišťovny tyto výkony nehradí. Ceny výkonů naleznete zde. Pokud je nutné rozsáhlejší vyšetření, hradí neregistrovaní pacienti navíc i konzultaci.